AchTaTosia
po przerwie

Łoo dawno nas nie było :) Pora nadrobić zaległości. Przez ten cały czas działo się hmmm w sumie niewiele. Zmienność nastrojów Antoninki ciągle trwa. Wakacje się zaczęły pogoda była taka sobie wiec pewnie dopiero teraz będzie można wybierać się na jakieś wycieczki krajoznawcze :P A ostatnio mam mały problem, dylemat nie wiem jak to nazwać. Otóż w żłobku wszystkie ciocie mówią nam, że Tosiak ma wyjątkowe zdolności taneczne :) Zastanawiam się nad tym czy nie spróbować zacząć rozwijać te jej umiejętności poprzez lekcje tańca albo coś ... zastanawiam się tylko czy nie jest za mala w sumie ma dopiero 2,5 roczku. Nie wiem czy zaczekać na ofertę z przedszkola pod katem jakichś zajęć rytmiki bądź tańca czy nie poszukać dla niej jakiejś szkoły baletowej albo tanecznej. Nie mam pojęcia jak się do tego zabrać.  I to nie jest kwestia tego ze chce zrobić z niej perfekcjonistkę i zabierać jej dzieciństwo poprzez lekcje. Chodzi mi bardziej o taniec w formie zabawy, żeby pozwolić jej się wyszaleć  a przy okazji nie zaprzepaścić tego co zaczyna się wykluwać :) Nie mam tylko pojęcia do jakiej szkoły taca uderzać z zapytaniem. Jakie są wasze opinie ?? pomocyyyy :( Gdzie w Krakowie można rozwinąć talent taneczny dzieciątka ??

Poniżej fotka z grilla z ostatnich dni czerwca :)

Antoniśka z Olafkiem w moim autku :) Jak to moje słonko stwierdziło : "Jadę z Olafkiem na wycieczkę, nad morze mamusiu" :)

 

 

Tagi
Brak.
Aktualna ocena:
Twoja ocena została zapisana.
Komentarze
mama Krystiana
( 19:14:32, 07.07.2011 )
Kraków to duże miasto wiec, pewnie coś znajdziesz. I nie koniecznie do razu jakaś szkoła tańca... Myśle że, jeśli Tosia lubi tańczyć i jest muzykalna to warto to rozwiajać choćby dla zabawy. Może są dla dzieci w jej wieku jakies zajecia w tzw. klubikach malucha :)
Dodaj komentarz
Twój nick:


Twój komentarz:


Podaj sumę dodawania 2+3:


Strona główna Księga gości Śpiewająca TosiaAntosia i "paciorek" w jej wykonaniu ZOO Licznik odwiedzin: 324830